Op onze kaart staan niet alleen pannenkoeken en pizza’s, maar u kunt ook bij ons patat krijgen, met spareribs, saté, hotwings etc. Wilt u liever een salade, ook dat is mogelijk. Kies voor de lekkere salade met zalm, kip of tonijn.
Vier dagen in de week, van vrijdag t/m maandag, bent u vanaf 12.00 uur welkom voor een kop koffie, een lunch, een borrel of avondeten. Reserveer uw tafel via koepelbos@hotmail.com, maar wilt u op de dag zelf komen eten dan vragen wij u telefonisch te reserveren: 0516-451512
Tijdens de voorjaarsvakantie van vrijdag 14 t/m zondag 23 februari zijn we gesloten. Bij ons hebt u keuze uit diverse pannenkoeken, salades, uitsmijters, vers belegde pizza's of een lekker bord patat met bijvoorbeeld spareribs of saté. Als afsluiter kunt u genieten van o.a. ijs met slagroom met verschillende toppings.
Zoals gezegd ook voor een lekkere bak Lavazza koffie of een biertje met een bitterbal bent u bij ons aan het juiste adres! Wilt u met een groep komen, doet u er verstandig aan om vroegtijdig te reserveren. Uw reservering is pas definitief wanneer u een bevestiging hebt gekregen.